FORGOT YOUR DETAILS?

PASJA, KTÓRA NAPĘDZA

O PROGRAMIE

Rozwój motoryzacji zmienił kształt i funkcjonowanie całego świata. Gdy na ulicach zaczęły pojawiać się samochody, wiadomo było, że od teraz wszystko będzie wyglądać nieco inaczej. W miarę rozwoju motoryzacji ludzi zaczęły pasjonować jej techniczne niuanse i aspekty wizualne. Naturalnym krokiem stała się rywalizacja i przekraczanie granic. Tak narodziła się legenda.

Czym dla nas jest motoryzacja? Codziennością. To sens życia towarzyszący nam od najmłodszych lat. Pasja, która pozwala nam pracować nad sobą, doskonalić umiejętności i w końcu rywalizować na ułamki sekund. Choć nie jest łatwo i zdarzają się porażki, nie poddajemy się. Tak jak po deszczu wychodzi słońce, tak i my otwieramy ponownie garaż. Valvoline Garage.

GARAGE

Garage to opowieść o pasjonatach, którzy tworzą niezwykłe motocykle customowe.

RALLY

Valvoline Rajd Małopolski od środka. Zobacz jak sztab ponad 200 osób organizuje wydarzenie, które jest kandydatem do mistrzostw Polski.

Premiera każdego odcinka Valvoline Garage emitowana jest na antenie telewizji Motowizja. Zobacz na jakich platformach możesz oglądać nasz program!

COMPETITION

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski okiem Valvoline Rally Team. Sukcesy, porażki, walka na ułamki sekund.

LEGENDS

Niezwykłe samochody i ich wyjątkowi właściciele. Poznajcie legendy światowej motoryzacji.

OGLĄDAJ DALEJ...

...by poznać kolejne bloki programu Valvoline Garage. Tymczasem dołącz do nas na Facebooku, by być na bieżąco!

TOP